MÖBLER / Bord / Salongsbord 8181311
nr 818 1311
Salongsbord
sent 1800-tal, längd: 98, djup: 63, höjd: 70
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 april 2013
kl 19:07:03
29/3 17:36:56
100 kr
1/4 10:52:50